Kocaeli Reklam Ajansı : Tasarım Fotoğraf Web Seo İletişim Danışmanlık | Medya Planlama
16112
page-template-default,page,page-id-16112,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Medya Planlama

MEDYA PLANLAMA

İletişim kampanyasının orijinal ve etkili planlanması, kampanyanın başarılı olması için tek başına yeterli neden değildir. Doğru ve sağlıklı bir medya planlama için sistemli bir medya analizi yapılması gerekmektedir. Asıl amaç, belirlenen hedefler doğrultusunda, doğru hedef kitleye, doğru zamanda ve doğru yerde ulaşılmasını sağlayarak satın alma eylemini gerçekleştirmek veya ürün bilinirliğinin artırılmasını sağlamaktır. Medya planlama, plan hazırlanırken belirlenmesi gereken öncelikli hususlar kampanyada verilecek olan mesajların doğru seçilmesi ve hedef kitlenin belirlenmesidir. Belirlenecek olan anahtar mesajlar doğrultusunda hedef kitle belirlenir ve planlama hazırlanır.

Doğru ve sağlıklı bir medya planı için sistemli bir medya analizi yapılması gerekmektedir. Asıl amaç, belirlenen hedefler doğrultusunda, doğru hedef kitleye, doğru zamanda ve doğru yerde ulaşılmasını sağlayarak satın alma eylemini gerçekleştirmek veya ürün bilinirliğinin artırılmasını sağlamaktır Crea.Tif Reklam ve Danışmanlık, Medya Planlama hizmetleri ile, reklam ve medya iletişimlerinizi en doğru şekilde yürüterek, ürün ya da hizmet bilinirliğinizi, satışınızı etkileyecek neticelere ulaştırır.

kocaeli medya planlama hizmetleri

Medya planlama aşamaları :

Ürün / hizmet analizi
Hedef kitle tespiti
Medya araçlarının tercihi ve uygulanacak yöntemler
Hedeflenen oranların analizi
Bütçe değerlendirmesi
Kurgu ve Operasyon
Raporlama ve değerlendirme

Bu işlem basamaklarını incelikli olarak gerçekleştirerek, hedeflenen sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz.